Press Kit

Na tej stronie znajdziesz ogólne informacje o naszej firmie i projektach.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji i/lub zasobów, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Informacje

Developer

Arclight Creations Sp. z o.o.

Data Założenia

3 Kwiecień 2019

Lokalizacja

Warszawa, Polska

Zasoby Firmowe

Media

Opis

Arclight Creations to niezależne studio tworzące gry w segmencie Indie Premium założone w 2019 roku w Warszawie. Naszym celem jest dostarczanie oryginalnych i wciągających historii, które zwracają uwagę graczy ciekawymi mechanikami i piękną oprawą graficzną.

Historia

Firma Arclight Creations została założona przez Kamila Szelągowskiego i Wiolettę Szelągowską 3 kwietnia 2019 roku w Warszawie. Pierwszą grą studia była produkcja Help Will Come Tomorrow – narracyjna gra survivalowa, której akcja rozgrywa się w roku 1917 na Syberii.

Projekty

Opis

Discovering Galimore to izometryczna przygodowa gra symulacyjna życia z systemem walki w czasie rzeczywistym, funkcją rozbudowy osady i unikalnym mechaniką odkrywania, dzięki której posiądziesz wiedzę o fantastycznej florze i stworzeniach wyspy. Pomóż swojemu plemieniu odbudować ich utracony dom i rozwijaj relacje z osadnikami. Opowiedz swoją historię na tajemniczej wyspie Galimore!

 

Kataloguj Florę i Faunę

Trop i odkrywaj niesamowite stworzenia i rośliny wyspy Galimore. Poznaj ich zachowania i warunki, w jakich się pojawiają. Pogoda, pora dnia i roku mają znaczenie. Uzupełnij księgę odkrywcy o nowe wpisy i obserwacje. Zbierz je wszystkie i stań się chodzącą encyklopedią Galimore.

 

Odbuduj swoją osadę

Ścinaj drzewa i uprawiaj rośliny, zbieraj klejnoty, kamienie i rudy, a także rzadsze zasoby znajdujące się głęboko w różnych biomach. Wznoś nowe budynki i badaj dzięki nim swoje znaleziska, aby odkryć nowe przepisy. Wykorzystaj swoją wiedzę, aby Twoja wioska znów była wielka!

 

Opowiedz swoją historię

Stwórz swojego bohatera od podstaw i wchodź w interakcję z ponad 25 postaciami niezależnymi. Wyraź swój styl ubraniami, dodatkami i dekoracjami. Spędzaj czas na różnorodnych zajęciach. Odkrywaj, łów ryby, uprawiaj ogród, spędzaj czas z mieszkańcami. Wybór należy do Ciebie!

 

Cechy gry

  • Odkryj i skataloguj faunę i florę wyspy
  • Nawiąż relacje z ponad 25 postaciami
  • Pomóż swojemu plemieniu zbudować od podstaw nową wioskę
  • Rozwiązuj problemy osadników i tajemniczych mieszkańców wyspy
  • Walcz z różnymi stworzeniami na swojej drodze
  • Zanurz się w świecie kreskówkowej grafiki 2.5D
  • Uprawiaj rośliny, gotuj i twórz unikalne przedmioty, które pomogą Ci w przygodach

Masz pytania lub chcesz się z nami skontaktować?
Wyślij nam wiadomość!